Archive:  April, 2013

Home » 2013 » April
rizoto me perime dhe vere te bardhe

Rizoto me perime

In Brumrat On April 20, 2013 1 Comment

Grijme qepen dhe e hedhim ne tigan bashke me domaten e kaluar ne rende me 5 luge vaj ulliri(mund te shtoni edhe nje luge gjalpe sipas deshires). Pasi… Read More »